Rób karierę z angielskim

Kursy językowe w Anglii, kariera w Polsce!

Znajomość co najmniej języka obcego to w obecnych czasach minimum i często warunek konieczny, by starać się o dobrą pracę. Najpopularniejszym i najbardziej poszukiwanym na rynku pracy jest od lat język angielski. Jeżeli przez lata edukacji nie udało nam się go opanować w zadowalającym stopniu, to warto się wybrać na kurs angielskiego w Anglii. Intensywnie prowadzone lekcje, kontakt z żywym językiem pozwolą nam szybko przyswoić dużą dawkę wiedzy i płynniej pisać i mówić w języku angielskim. Dobra znajomość języka będzie atutem, zwłaszcza gdy szukamy pracy w międzynarodowej firmie.

Wymierne korzyści

Przekłada się ona także na bardzo wymierne korzyści – „z językiem” możemy starać się o lepsze stanowisko, a co się z tym wiąże, więcej zarabiać. Warto też ukończyć kursy biznesowe za granicą, na których poznamy specjalistyczne słownictwo, dzięki któremu zwiększymy swoje szanse na dobrą pracę lub na awans. Kursy językowe w Anglii pomogą nam też przełamać barierę w mówieniu i pozwolą nauczyć się odpowiedniej wymowy. To z pewnością ułatwi nam kontakty telefoniczne, jeżeli należą one do naszych obowiązków zawodowych.

Kursy biznesowe za granicą – nauka i podróże

Jeżeli ukończymy kurs angielskiego w Anglii możemy też mieć większą szansę na częste podróże zawodowe. Szef z pewnością na zagraniczną delegację chętniej wyśle kogoś, kto płynnie mówi w języku obcym i nie ma oporów przed mówieniem. Znajomość języka może też być mocnym punktem w CV absolwenta. Młodym ludziom, bez doświadczenia, często trudno znaleźć pracę, dlatego muszą się starać o to, by mieć potencjalnym pracodawcom, jak najwięcej do zaoferowania.

Zyskaj przewagę

Ukończone kursy językowe w Anglii mogą być tym, co da nam przewagę nad innymi, nawet bardziej doświadczonymi kandydatami. Dużą zaletą na rynku pracy jest znajomość więcej niż jednego języka obcego, ale lepiej znać jeden płynnie niż dwa średnio. Znajomość słownictwa branżowego, którego naukę oferują kursy biznesowe w Anglii, sprawi, że przez przyszłego pracodawcę będziemy postrzegani, jako poważni kandydaci, którzy świadomie kreują swoją ścieżkę kariery. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-angielskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *