Miejsce ma znaczenie

Ucz się w Cambridge

Podróże to marzenie wielu osób. Tym, którym do wybrania się w świat potrzebna jest dodatkowa motywacja, do wyobraźni z pewnością przemówią kursy językowe organizowane w atrakcyjnych angielskich miastach. Wiele renomowanych szkół językowych działa w znanym ze słynnego uniwersytetu mieście Cambridge. Spędzenie tam kilku tygodni czy miesięcy może być niezapomnianą przygodą. To miejsce, które oferuje wiele atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu.

Nauka i wspomnienia

Funkcjonują tam liczne muzea, zwiedzić można miejsca historyczne. Podczas pięknej pogody warto udać się do któregoś z kilku parków lub rezerwatu przyrody. Cambridge to również miasto wielu pięknych zabytków z ciekawą długoletnią historią. Kursy językowe organizowane w tym miejscu to dwa w jednym – zdobywamy wiedzę i pracujemy na nowe, wspaniałe wspomnienia. Drugim słynącym z uniwersytetu miastem, w którym można na licznych kursach doskonalić swój angielski, jest Oxford.

Ucz się i zwiedzaj

Będąc tam mamy szansę zwiedzić i podziwiać przepiękny Blenheim Palace, jeden z niewielu w Anglii wybudowany w stylu barokowym. Urodził się w nim najsłynniejszy premier Wielkiej Brytanii, Winston Churchill. Obowiązkowym punktem programu podczas zwiedzania miasta jest istniejący już od XVII wieku ogród botaniczny. Oxford to miejsce, gdzie funkcjonuje też zaliczane do najlepszych w tym mieście Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Godne polecenia kursy językowe organizowane są także w Brighton.

Brighton – zabytki i klify

To miasto położone nad Kanałem la Manche. Jego największą atrakcją jest królewska rezydencja Royal Pavillon. Niezwykle piękny budynek, wybudowany w stylu hindi. Warto też udać się poza centrum Brighton, aby pospacerować pod klifami kamienistą plażą lub wybetonowaną ścieżką prowadzącą do przystani. W mieście jest także wiele interesujących galerii sztuki, parków i centrów handlowych. W każdym z tych miast możemy spędzić niezapomniany czas, a jednocześnie podciągnąć się w angielskim. Gdy już zwiedzimy wszystko, co jest warte zobaczenia, możemy miło spędzić czas w wielu pubach i restauracjach. Zobacz więcej na https://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-angielskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *